The Originals: News & Spoilers

The Originals Season 2 - Cast news

9. září 2014 v 21:53 | Ronnie*
Podle nepotvrzených informací by se měla být v druhé sérii objevit i nová herečka jménem Nishi Munshi, která by měla získat roli dívky Gia - krásná a emocionální rebelka, která v raném věku odešla z domu. Dále tu máme herce Colina Woodella, který by si měl zahrát v seriálu vlkodlaka jménem Aiden, který bude ve vlčí smečce v New Orleans, nebude mít žádné námitky proti čarodějnicím, pokud jim pomohou vypořádat se s upíry a zajistit jistotu pro své rodiny.

The Originals Season 2 - Official Description

31. srpna 2014 v 21:05 | Ronnie*
Oficiální popis druhé série The Originals od Buzzfeed.com

Druhá série najde naše hrdiny vyrovnávat se s novou vzniklou situací, s novými vlkodlaky kontrolujícími město a nesčetnými hrozbami, které všude číhají. Kromě toho, že Hayley a Klaus jsou schopni i podpálit zem, jen aby udělali New Orleans bezpečné pro jejich dceru Hope, mají i své vnitřní války. Zatímco se snaží vžít do skutečnosti, že je hybrid, Hayley pociťuje obrovskou vztek a depresi, poté co se musela rozloučit se svou dcerou a Klaus, který potřebuje svou sílu více než jindy předtím je oslabený, když začnou vlkodlaci používat měsíční prsteny s jeho krví. Elijah se ocitne izolován od jeho neklidné rodiny a je rozhodnut zničit Francescu a všechny vlkodlačí zrádce, čímž vytvoří dohodu s Marcelem a jeho novou upírskou komunitou. Přes všechno nebezpečí ve městě se Cami rozhodne znovu zaměřit na studium a prožívat svůj život tak jako předtím, než potkala Klause. Ale vlkodlaci ve čtvrti nejsou jedinými nepřáteli, které je třeba porazit, aby bylo New Orleans klidné.

The Originals Season 2: Spoiler about Hayley #2

23. srpna 2014 v 21:30 | Ronnie*

Nyní, když je z Hayley hybrid, bude pro ni život... no stále chlupatější. "Stačí, když tato žena najde spojení s jejími předky, protože zatím je od nich oddělena," prozrazuje výkonný producent Michael Narducci. "Pro mnoho důvodů - ztráta dítěte, ztráta rodiny, ztráta identity - bude opravdu bojovat. Zatlačíme ji na místo, kde se bude muset opřít o někoho."

Daniel Sharman joins The Originals cast

17. srpna 2014 v 12:41 | Ronnie*
Pro většinu z vás to nejspíše novinka není. Navíc už jsem o tom psala v tomto článku (spoilery o nových postavách). Daniel Sharman se připojí k The Originals castu jako čaroděj Kaleb.

Známý je ze seriálu Teen Wolf, kde hrál vlkodlaka Isaaca, zahrál si také ve filmech jako Válka bohů a When Calls the Heart.

Poprvé se objeví v 6. epizodě. Ta nás zavede k respektovanému a obávanému vůdci smečky vlkodlaků. Bude trávit poměrně dost (ne)romantického času s Davinou, bude ji učit, jak rozšířit její moc.

The Originals Season 2: New Characters

16. srpna 2014 v 22:01 | Ronnie*

Druhá série The Originals bude zahrnovat tyto nové postavy:

Kaleb (Daniel Sharman) - Čaroděj, který nebude dlouho čekat na svůj první krok. Jeho zájmem je zničení rodiny Mikaelsonových a má v úmyslu získat pomoc od Marcela využíváním čehokoliv a kohokoliv.

Lenore (Sonja Sohn) - Čarodějka, která má v úmyslu obnovit rovnováhu svého domova prostřednictvím spojenectví mezi vlky a čarodějnicemi.

Gia - Upírka školená Marcelem. Je tvrdá, ne příliš zábavná postava, která se těší na nově objevené schopnosti, které provázejí její přeměnu na upíra.

Aiden - Vlkodlak, který se zamiluje do upíra.

Sonja Sohn joins The Originals cast

2. srpna 2014 v 13:12 | Ronnie*
Do The Originals míří nová postava.

Herečka Sonja Sohn byla potvrzena jako pravidelně se vracející postava pro druhou sérii The Originals. Poprvé by se měla ukázat ve třetí epizodě druhé série a bude hrát postavu Lenore, která jak se ukáže, bude velkou nepřítelkyní Klause.

Sonja hrála v letech 2002-2008 v seriálu The Wire, objevila se také v seriálech jako Brothers & Sisters, Body of Proof a The Good Wife. zahrála si ve filmu Step Up 2: The Streets jako Sarah.

The Originals Season 2: Spoiler about Hayley

30. července 2014 v 22:17 | Ronnie*

Hayley se v druhé sérii otočí na temnou stranu, varuje Phoebe Tonkin: "Uvidíte ji velmi rozbitou a ztracenou. Ona neví čím je. Neví odkud přišla, neví co bude dál. Je to smutné a srdcervoucí." A víte co tato tma znamená? Nedostatek líbání. "Ne!" Řekla Phoebe se smíchem, když jsme se zeptali jestli se s Danielem Gilliesem muchlovali. Zatím jsou natočeny pouze tři epizody

The Originals at Comic-Con International 2014

25. července 2014 v 23:06 | Ronnie*
Herci seriáu The Originals se zúčastní letočního Comic-Conu, který se koná v San Diegu, The Originals Panel začíná v 16:15 v pátek 25. července 2014 v Ballroom 20.

Panelu se zúčastní Julie Plec & Michael Narducci, Joseph Morgan (Klaus), Daniel Gillies (Elijah), Phoebe Tonkin (Hayley), Charles Michael Davis (Marcel), Leah Pipes (Cami) a Danielle Campbell (Davina).

The Originals Wall Calendar 2015: Family Reigns

23. července 2014 v 23:00 | Ronnie*
Skvělá novinka! V USA byl zveřejněn kalendář The Originals: Family Reigns na rok 2015. Kalendář obsahuje fotky Klause Mikaelsona, Rebeky, Elijaha, Hayley a mnoho dalších postav ze seriálu.
Rozměry jsou: 12 x 11" (zavřený), 12 x 22" (otevřený). Kalednář obsahuje mřížku na plánování událostí, vytištěnou na křídovém papíře.

Můžete si jej koupit na Amazonu za 13.17 dolarů.

The-Originals-Family-Reigns-Wall-Calendar-2015-Mead-Acco-MegaCalendars-9781629050850-Back-Cover.jpg The-Originals-Family-Reigns-Wall-Calendar-2015-Mead-Acco-MegaCalendars-9781629050850-Front.jpg The-Originals-Family-Reigns-Wall-Calendar-2015-Mead-Acco-MegaCalendars-9781629050850-Inside.jpg

Tak co na něj říkáte? Budete si ho někdo kupovat? :) Mě by hodně potěšilo, kdyby se objevil i u nás. Brala bych ho všemi deseti!

Which "The Originals" character are you?

18. června 2014 v 21:15 | Ronnie*
Bohuže nemám žádné novinky, tak jsem brouzdala internetem a narazila jsem na tento "kvíz" od BuddyTV, kde na základě 15 otázek můžete zjistit, kterému charakteru z The Originals se nejvíce podobáte. Mě vyšla Rebekah :)
Bývají tam otázky jako např. čemu dáváte přednost - moc, rodina nebo láska. Zabere vám to 5 minut, určitě si to vyzkoušejte a do komentářů napište výsledek.

THE ORIGINALS PERSONALITY QUIZ

The Originals - The Complete 1st Season DVD / Blu-Ray release informations

11. června 2014 v 21:24 | Ronnie*

Warner Home Video oznámila, že The Originals - kompletní 1. série vyjde na DVD a Blu-Ray již 2. září 2014. DVD verze se všemi díly bude stát 59.98 dolarů a za 69.97 dolarů si můžete koupit Blu-Ray/DVD combo set, který obsahuje také ultrafialové jednotlivé kopie epizod. Kromě toho budou obě verze obohaceny o tato bonusová videa:

Pilot Commentary
2013 Comic-Con Panel
2014 Paley Fest Panel
Origins Featurette
Re-Mixing History
The Originals on The Vampire Diaries
Deleted Scenes
Gag Reel


The Originals Season 2 - Spoilers

6. června 2014 v 10:18 | Ronnie*

Pomoc pro Hayley
Matka Klausova dítěte se momentálně nachází v režimu nově vytvořeného hybrida a bude potřebovat někoho, kdo jí ukáže jak to v New Orleans chodí. "Čekáme, kdo se toho ujme," říká Joseph Morgan. Jeho spoluherci mají pár nápadů. "Myslím, že všichni dáme naše jména do nějaké mísy a budeme losovat," řekl Davis, jehož doplnil Daniel Gillies. "Podle mě má trénovaného křečka, který ta jména bude vybírat místo ní." Upřímně, v této show se již udály divnější věci jako je toto.

Sbohem dítě
Ačkoli finále končí scénou, kdy dá Klaus své dítě Rebece, Tonkin řekla, že na dítě jen tak lehce nezapomenou. "Dítě není něco zakázáno. Určitě o ní v prvních třech epizodách uslyšíte. Nechceme předstírat, že se to nikdy nestalo." A jak se dalo předpokládat, všichni chlapi si vydechli, že nemusí pracovat s dítětem i když sami tvrdí, že děti mají rádi.

Bratrské pouto
Na rozdíl od první série, kdy si šli bratři vzájemně po krku, v druhé sérii mezi nimi zavládne relativní harmonie. "Finále bylo v podstatě apokalypsou a myslím, že to je tak spojilo," řekl Gillies. Morgan dodal: "Mohli by být trochu neklidní z této jejich nové aliance. Ale nakonec dosáhnou společného cíle."

Rodičovství
A chlapců mimo jiné spojí i další možný útěk před rodiči. Esther a Mikael jsou zpět. "Nejsme z nich velmi šťastní," říká Joseph. "Jsme zodpovědní za jejich smrt a tak se nám budou snažit pomstít."

The Originals Season 1 - Report Card

3. června 2014 v 8:11 | Ronnie*

TV Line pro nás zveřejnila shrnutí celé první série The Originals.

NEJLEPŠÍ EPIZODA
Zatímco bylo několik epizod, kdy nás opustili nějaké postavy, většina epizod byla fantastická, což zužuje výběr na jednu na téměř nemožnost. "Fruit of the Poisoned Tree" nám dává náš první pohled na Klause jako na budoucího otce, který si chrání svou nenarozenou dceru. "The Casket Girls" nám vrazilo všechny ženy do záři reflektorů a ukazuje nám, že The Originals není jen o chlapech. Během "Farewel to Storyville" jsme sledovali jak naše milovaná Rebekah opouští svého milence, své sourozence a vydá se na cestu za štěstím. A potom finále "From a Cradle to a Grave" nám dalo úžasnou Hayley jako hybrida a největší překvapení pro druhou sérii - Mikael je zpět.

NEJHORŠÍ EPIZODA
Tato cena patří epizodě "Après Moi , Le Deluge". Proč? Vzhledem k tomu, že se ohnisko série o upírech přesunulo k čarodějnicím a vše se obrátilo k divné sféře, když Celeste/Sabine vzkřísila Genevieve, Papa Tunde a Bastianu místo dívek ze Žně. A i když se dívky ze Žní vrátily, dostali jsme strašidelnou Monique.

The Originals moves to Mondays

31. května 2014 v 11:39 | Ronnie*

Stanice The CW zveřejnila harmonogram na podzim 2014 a The Originals se přesouvá na pondělí, opět na 20:00 (19:00 centrálního času). Bude následovat komedie "Jane the Virgin".

Jste s touto změnou spokojeni? Nebo vám úterý (u nás středa) vyhovovala více?

Kol Mikaelson's Return?

26. března 2014 v 14:15 | Ronnie*

Hodně se mluvilo o tom, jak to bude v The Originals pokračovat bez Rebeky, když tam zůstanou pouze dva členové původní rodiny. Ne, že bychom si stěžovali na Klause a Elijaha, ale sledovat všechny členy Původní rodiny pohromadě je zábavné a chybí nám to. Rebekah (Claire Holt) vysvětlila svůj důvod odchodu a i přesto ji budeme dále vídat v záběrech z minulosti. To je ta nejlepší věc na show, vidět postavy znovu po jejich odchodu.

Kol je nejmladší z Původní rodiny, ve 4. sérii The Vampire Diaries byl zabit Jeremym a Elenou. Podle prohlášení Julie Plec bylo jasné, že je nadobro pryč - ale tohle je The Originals, kde je vše možné, navíc po odchodu Rebeky.

Jedna věc je jistá, Nathaniel Buzolic by naprosto souhlasil s návratem Kola. A Julie Plec v nedávném rozhovoru s buzzfeed naznačila, že bychom Kola opět mohli vidět. "Šance k návratu existuje pro všechny členy rodiny, protože mají tisíciletou historii," řekla Plec. "Zvlášť Kol (Nathaniel Buzolic), který velmi jasně ve 4. sérii The Vampire Diaries řekl, že má nedořešené věci s čarodějnicemi v New Orleans. Určitě je tam mnoho příběhů, které by měly být řečeny."

To, jestli Kol bude pouze ve flashbacku nebo bude oživen nevíme, ale v The Originals se objeví.

New Character in 1x17 "Moon Over Bourbon Street"

17. března 2014 v 15:38 | Ronnie*
Čeká nás 17. epizoda s názvem "Moon Over Bourbon Street". Vlkodlaci se vrací na scénu. Otec Kieran umírá a blázní!

Poznáme novou postavu, která předpokládáme, je člověk, protože chce zastupovat lidské frakce, ale má naivní znalosti o nadpřirozenu ve Francouzské čtvrti.

Francescu ztvární herečka Peta Sergeant. Pochází z mocné a bohaté rodiny a snaží se převzít lidské frakce v New Orleans. Prý by měla vyhrožovat Elijahovi tím, že vyžene všechny nadpřirozené bytosti z New Orleans. Konfrontuje otce Kierana a budou diskutovat o její matce.

V této epizodě bohužel nebude Rebeka. Ale na druhou stranu nás čeká Haylijah moment, kdy spolu budou tančit!

The Originals Panel at PaleyFest 2014

15. února 2014 v 16:43 | Ronnie*

Objevila se zpráva, že The Originals budou mít svůj panel na letošním PaleyFestu, tak jako The Vampire Diaries. Jejich panely jsou naplánovány na sobotu 22. března 2014. Níže si přečtěte všechny podrobnosti:


The Originals: Moderátor: Jarett Wieselman, Senior Editor, BuzzFeed
Joseph Morgan, "Klaus Mikaelson"
Daniel Gillies, "Elijah Mikaelson"
Phoebe Tonkin, "Hayley"
Charles Michael Davis, "Marcel Gerard"
Leah Pipes, "Camille O'Connell"
Danielle Campbell, "Davina"
Julie Plec, Creator & Executive Producer
Michael Narducci, Coexecutive Producer

The Originals are Renewed for Next Season

15. února 2014 v 15:59 | Ronnie*

Televize CW potvrdila, že seriál The Originals bude mít 2. sérii! Pokračovat budou také seriály jako The Vampire Diaries, Reign, Supernaturals a Arrow.

Mě tato zpráva hodně potěšila, doufala jsem, že TO bude pokračovat dále. Byla jsem štěstím bez sebe, když jsem se to dozvěděla :3 Samozřejmě mě i hodně těší, že TVD bude mít už 6. sérii!

New Werewolf is Coming to New Orleans

25. ledna 2014 v 19:06 | Ronnie*
Do francouzské čtvrti v New Orleans zamířil nový vlkodlak, kterého ztvární herec Nathan Parsons.

Poprvé se objeví v 13. epizodě (4. února) jako Jackson, jeden z vlkodlačích známých Hayley. Má zásadní drsnost vlkodlaka, ale je magnetický, inteligentní a cílevědomý - přirozený důvěryhodný vůdce jeho smečky.

Mohl by způsobit problémy mezi nadějným párem Elijaha a Hayley? Co si o tom myslíte?

Nathan je známý svou rolí v soap opeře General Hospital či seriálu Bunheads. Byl také obsazen do následující řady True Blood jako nový James.

SPOILER: Hayley & Elijah

14. ledna 2014 v 20:35 | Ronnie*

VAROVÁNÍ: TENTO ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!!!

People's Choice Awards 2014 - Results

9. ledna 2014 v 15:42 | Ronnie*

Asi už většina z Vás výsledky zná, ale i tak to sem napíšu. Čekala jsem, že to dopadné lépe, ale i tak je to hezký výsledek! Škoda, že TO svou kategoii nevyhrál, ale Reign byl silný soupeř a upřímně jsem to trochu čekala :/ Ale aspoň pro Josepha to dobře dopadlo, tu cenu si zaslouží :)


Joseph Morgan - Favourite Actor in New TV Series

Damona & Elena - Best On-Screen Chemistry
Ian Somerhalder - Favourite Sci-Fi/Fantasy TV ActorElijah & Hayley: Finally give the first kiss?

4. ledna 2014 v 17:31 | Ronnie*

Možná si něktří pamatujete na článek, ve kterém jsem psala o seznamu 10 párů, kteří mají šanci se tento rok políbit → článek zde. Tento seznam vydala stránka E! Online. Za každých 100 retweetů škrtnou ze seznamu jeden pár. Až do té doby, než tam zůstanou dva.
  1. Abbie and Ichabod, Sleepy Hollow
  2. Stefan and Caroline, The Vampire Diaries
  3. Danny and Mindy, The Mindy Project
  4. Huck and Quinn, Scandal
  5. Felicity and Oliver, Arrow
  6. Hayley and Elijah, The Originals
  7. Nolan and Emily, Revenge
  8. Jake and Santiago, Brooklyn Nine-Nine
  9. Carrie and Quinn, Homeland
  10. Daryl and Carol, The Walking Dead
Tento seznam budu aktualizovat. Pokud chcete pomoct, stačí když na svůj Twitter budete sdílet TENTO článek s hastagem #KissingTVCouple. Je to opravdu maličkost, takže pokud máte Twitter, moc vás o to prosím ;)


EDIT 07.01. - Carrie and Quinn, Homeland - škrtnuto
EDIT 11.01. - Daryl and Carol, The Walking Dead - škrtnuto
EDIT 14.01. - Hayley and Elijah, The Originals - škrnuto

Je to velká škoda, že to není Haylijah. Bohužel, máme smůlu :/
PS: seznam už dál aktualizovat nebudu

Elijah & Hayley: Finally give the first kiss?

25. prosince 2013 v 12:13 | Ronnie*

Všichni jsou zvědaví, jak to bude dál mezi Hayley a Elijahem. Tento vztah je ale složitější - ona čeká dítě jeho bratra a nevíme, jak by Klaus reagoval v této choulostivé situaci s bratrem. Můžeme očekávat že mezi těmito dvě konečně dojde k polibku?


Podle E! Online, je Elijah a Hayley jeden z 10 nejoblíbenějších párů, které by mohly zažít první polibek, který se stane na začátku nového roku. Vyhlídky nejsou zorvna v jejich prospěch - je to jen jeden z deseti - ale my jim držíme palce. Od té scény z bazénu, kde Hayley málem umřela (epizoda 1x06 "Fruit of the Poisoned Tree"), naše srdce bijí jen pro ně.

Existují ale stopy, které naznačují, že nejsou určěný pár. E! Online také naznačuje, že polibek může změnit průběh těchto dvou postav po zbytek série. A to nezní moc dobře.

"Jak se políbí," pokračuje provokace stránky, "jeden z nich zešílí. A pak jeden z nich dostane nový milostný zájem. Tito dva se zdají, že jsou pár, který spolu bude až do konce. Ale můžeme se mílit.

Naštěstí, E! Online slibuje, že zúží seznam na dvě možnosti. Budeme vás informovat!


překlad ~ lovely-phoebe.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

Elyse Levesque coming to New Orleans

11. prosince 2013 v 19:50 | Ronnie*
Do seriálu The Originals míří herečka Elyse Levesque, která je známá ze seriálu Stargate Universe (Hvězdná brána: Hlubový vesmír). V roli rusovlasé čarodějky Genevieve ji uvidíme více než jednou.

Svůdná a klamavá Genevieve se vrací do New Orleans s tajemným plánem a nedokončenými záležitostmi s Rebekou a Marcelem. poprvé se objeví ve třinácté epizodě.

Já se strašně těším, jak se to tam budé dále vyvíjet. Určitě to bude hodně zajímavé! Co na to říkáte vy? :)

Schelude of reruns for The Originals Season 1

5. prosince 2013 v 21:41 | Ronnie*

Tento rok byla epizoda 1x09 s názvem Reigning Pain in New Orleans poslední. Objevily se názvy a data odvysílání dalších epizod, které uvidíme již v lednu 2014.


1x09 ~ Reigning Pain in New Orleans ( 4. prosince 2013 )
1x10 ~ The Casket Girls ( 15. ledna 2014 )
1x11 ~ Après Moi, Le Déluge ( 22. ledna 2014 )
1x12 ~ neznámý název ( 29. ledna 2014 )

zdroj: I-MF
 
 

Reklama

Flag Counterod 1.5. 2014


© LOVELY-PHOEBE.BLOG.CZ
Kopíruj se zdrojem!