Interviews

The Influence - Interview

29. srpna 2014 v 16:30 | Ronnie*
Ze všeho u Phoebe Tonkin omdléváme. Z její planoucí záře, nakažlivého smíchu a nostalgické duše, která odpovídá její znamenité kráse. Nápadná 25-ti letá australanka se jako teenagerka přestěhovala z domu rodičů a udělala odvážný skok do států, když jí bylo raných 20 let.

HappyCool: Comic-Con 2014 Interview

21. srpna 2014 v 18:10 | Ronnie*
Přidávám další rozhovor z letošního Comic-Conu, ve kterém nám Phoebe prozradila spoustu věcí ohledně druhé série The Originals. Mluvila na téma Haylijah a prozradila, že Hayley si bude myslet, že to, co cítila k Elijahovi bylo jen proto, že byla těhotná a někoho potřebovala. Taktéž pro ní bude velmi těžké smířit se s tím, že je teď hybrid. Bude totiž z poloviny svůj nepřítel - upír.
Phoebe se však na roli hybrida velmi moc těší. Je ráda, že se přidá k hybridům v této show. "Je to něco speciálního," řekla ve videu se smíchem.

Seat42F: Comic-Con 2014 Interview

17. srpna 2014 v 21:11 | Ronnie*
Nejsou žádné novinky, takže jsem procházela ještě nějaká videa z Comic-Conu a naštěstí Phoebe poskytla spoustu rozhovorů, které jsem ještě ani nepřidala.

V rozhovoru pro stránku Seat42F.com mluví o Hope a o tom, že bylo pro Hayley určitě velmi těžké říct jí sbohem. Také se hodně rozpovídala o tom, že teď bude pro Hayley složité zůstat vůdcem smečky vlkodlaků v zátoce, když je teď z ní hybrid a tudíž je z části upír.

Serienjunkies: Comic-Con 2014 Interview

2. srpna 2014 v 11:33 | Ronnie*
Německá stránka Serienjunkies zveřejnila na YouTube video, kde Phoebe mluví o Hayley a o tom, že bude v druhé sérii ztracená a zničená. Bude hledat kým je a neví, co bude dál.
Také se jí ptali na nejvíce šokující moment 1. série. "Byla to scéna, kdy mi rozřízli hrdlo, když jsem držela dítě. Bylo to ooooh. Bylo to velmi šokující." smála se.

ClevverTV: Comic-Con 2014 Interview

30. července 2014 v 15:40 | Ronnie*
Phoebe na letošním Comic-Conu poskytla rozhovor pro ClevverTV. Ve videu mluví o tom, jestli Klausovo a Hayleyino dítě je navždy pryč, nebo se vrátí. Také se jí potom ptají na budoucnost Hayley jako hybrid. Phoebe řekla, že se na to moc těší a že vždycky chtěla být upírem, i v normálním životě.

The CW Upfronts 2014: TV Fanatic Interview

27. května 2014 v 16:00 | Ronnie*
Objevilo se další video z The CW Upfronts 2014 z červeného koberce. V tomto rozhovoru Phoebe mluví o Hayleyině cestě v show a o tom, že je teď tak trochu "ztracená", když přišla o dítě a že určitě bude zábava hrát, jak se s tím bude dále vyrovnávat. Také je tam zmínka o vztahu Elijaha a Hayley.

Phoebe about Hayley and Elijah in Season 2

25. května 2014 v 10:05 | Ronnie*
Jistě už víte, že se Phoe zúčastnila akce The CW Upfronts 2014 a poskytla několik rozhovorů. V jednom z nich mluví o Hayley a Elijahovi a o tom, jak to s nimi bude dál a jestli je naděje, že budou spolu.

Interview: Morning Express

17. května 2014 v 10:10 | Ronnie*
Phoebe, Leah Pipes (Cami) a Danielle Campbell (Davina) navštívily pořad Morning Express s Robin Meade na stanici HLN. Holky se rozpovídají o změnách v životě, když jsou teď The Originals a Upíří deníky senzací a také se baví o 2. sérii.
Phoebe mluví o tom, že v 2. sérii uvidíme více z Hayleyiny vlkodlačí stránky.


PaleyFest 2014 - Interview

28. března 2014 v 20:37 | Ronnie*
Z PaleyFestu 2014, který se konal 22. března se objevilo i video z červeného koberce, ve kterém Phoebe mluví o Elijahovi a o tom, jak se o Hayley stará. Podle Phoebe to je sladký a nevinný vztah. Mluví hlavně o dítěti a těhotenství.


Phoebe's Most Maniac Moment

22. března 2014 v 21:44 | Ronnie*
Jak někteří víte, Phoebe nafotila nedávno photoshoot pro Maniac Magazine. Poskytla rozhovor a odpověděla na otázku, jaký je její největší Maniac Moment. Povídala o výletu na hudební festival. Děkuji phoebe-tonkin.eu za přeložení, na video se můžete podívat i s českými titulky :)

Inteview at talkshow "Mornings"

8. března 2014 v 19:42 | Ronnie*
Phoebe se objevila v australské talkshow Mornings, která je vysílána na stanici Channel Nine. Rozhovor probíhal živě. Ptali se jí na život v USA a Fashion Week, kterého se v únoru tohoto roku zúčastnila.

BCBGMaxAzria NY Fashion Week Fall 2014 Interview

9. února 2014 v 17:49 | Ronnie*
Jak už víte, Phoebe se zúčastnila Fashion Weeku v New Yorku. Poskytla také jeden rozhovor, ve kterém mluví o tom, jaké oblečení a barvy se jí líbí.

Claire Holt has Funny and Interesting Story with Phoebe Tonkin at store in the USA

26. ledna 2014 v 20:32 | Ronnie*

V rozhovoru s webem JustJared Claire řekla jeden zajímavý a vtipný příběh, když šla s Phoebe do Target nakupovat bez peněz. Claire nás šokovala, a to nejen tím, že nám o tom řekla, ale že to byl jedne z nejvtipnějších příběhů, co jsme slyšeli v průběhu tohoto roku.

"Když jsme byly poprvé v Americe, neměly jsme žádné peníze a vyhrály jsme kupón za 50 dolarů do Target." začala Claire. "Protože pokaždé, když jdete do Target, vaše útrata končí na 200 dolarech, ale to jen tehdy, když něco nepotřebujete a nehledáte to." Holka, víme přesně o čem mluvíš.

"Dobře, tak 50 dolarů do Target, krása. Pak jsme nějak prošly část s hračkami a viděly jsme tam panenky mořských pannen z H2O." pokračovala Claire. "A tam jsme se zastavily a řekly: Jsme houževnaté a máme panenku v Target, co se stalo? Ale ano, mívaly jsme dny, kdy jsme šetřily na 50 dolarů do Target."

Claire a Phoebe určitě začaly na dně, ale teď jsou tady!


Phoebe o tom napsala na Twitteru a na Instagram přidala tuto fotku panenky Cleo:

01~19.png 01~19.png 01~19.png

Phoebe Tonkin Talks The Vampire Diaries Turning 100

25. ledna 2014 v 22:38 | Ronnie*
Objevilo se video z oslavy 100. epizody The Vampire Diaries, kde Phoebe mluví o roli Hayley a svých oblíbených momentech. Řekla: "Miuju Katherine a miluju Katherine ve flashbacích." Dále se zmínila, že by chtěla nějaké flashbacky s Hayley.

Interview for GQ Australia

16. ledna 2014 v 15:27 | Ronnie*

Krátký úryvek z rozhovoru pro časopis GQ Australia, pro který Phoebe nedávno nafotila i photoshoot.


Nadpřirozená, to je dobré slovo pro Phoebe Tonkin. Ačkoli australská herčka je přátelská, upovídaná a při zemi, jako většina dívek v okolí, nevypadala tak předtím. Ani slovo "nádherná" ji nevystihuje. A to je celá ta věc s rolí vlkodlaka.

"Je to legrační, moje poslední tři hlavní role v TV byly zapojeny do mystického světa," říká Tonkin, kterou jste mohli poprvé vidět jako mořskou pannu v seriálu H2O: Stačí přidat vodu. "Ale je to náhoda - přísahám, že nevyhledávám tyto typy postav."

Po skončení H2O a vystupování v Home & Away Phoebe opustila Sydney a získala roli v americkém seriálu The Secret Circle. Hrála - hádejte - čarodějnici. Trvalo to sice jen jednu sezónu, ale vedení CW na Phoebe něco viděli a obsadili ji v The Vampire Diaries.

"Je dobré mít přátele na vyšších místech," vtipkuje. "Ale oni jsou jako vaše rodina a pracují s vámi rádi."

Phoebe Tonkin: Episode all about ladies

3. ledna 2014 v 13:42 | Ronnie*
Podobný rozhovor už jsem zveřejňovala, ale bylo to celkem dávno a 10. epizoda The Originals se blíží, proto sem dávám ještě jeden podobný rozhovor o této epizodě. Phoebe ho poskytla pro E! News. Podle toho, co řekla, se tato epizoda bude zaměřovat hlavně na ženské postavy.


"Je to pěkné pro holky, zvláště v show, kde jsou dvě silné mužské postavy." řekla. "Je to o čase, ale dost je dost. uděláme svou vlastní věc. Hlavně když máte Davinu, která je nejmocnější čarodějka a Rebeku, která je nejmocnější upír. Muži nebo ženy, je na čase se trochu uznat."

Phoebe Tonkin Previews "The Casket Girls"

10. prosince 2013 v 22:19 | Ronnie*
Objevilo se video, kde Phoebe mluví o další epizodě The Originals.
Je to pouze úryvek, takže jsem nějak moc nepochytila o čem přesně se tam baví.

EDIT 11.12. - Podle Phoebe se bude tato epizoda zameřovat na dívky, Jak sama říká, se silnými mužskými postavami je hezké mít pouze jednu epizodu o dívkách. "Dost je dost", říká, takže teď jde na řadu síla dívek! Epizoda představuje Hayley, Davinu, silnou mladou čarodějku a samozřejmě Rebeku, která je nejstarší upírka mezi muži a ženami.

The Originals Scroop from Phoebe Tonkin

25. listopadu 2013 v 17:26 | Ronnie*

Phoebe poskytla rozhovor, kde mluví o The Originals a o vztahu s Rebekou a o Marcelovi. Jsem velmi zvědavá, jak se to bude dále vyvíjet.


Když E! online navštívil řadu natáčenou v Atlantě v nedávné době, škádlil Phoebe, že se Hayley může brzo postavit proti Marcelovi (Charles Michael Davis), když on byl ten, kdo vyhnal vlkodlaky z francouzské čtvrti, říká: "Jak se Hayley dozví více o své rodině, zřejmě je bude chtít přivést zpět a umožnit jim být volný a šťastný ve čtvrti, společně se všemi ostatními čarodějkami a upíry"

Pomoct ji? Původní, včetně Klause (Joseph Morgan), Elijaha a Rebeky, těší jejich vztah s Hayley.


"Je to v současné době velmi pěkné, zejména proto, že jsou obě dívky v tomhle bláznivém světě a jsou si velmi podobné. Myslím, že jsou trochu jako sestry, které nikdy neměly. A to je vážně pěkné." řekla Phoebe. Jsou obě velmi divoké, ale jsem ráda, když je vidím, jak spolu tráví čas. Je vidět, jak se k sobě pojí dohromady, na rozdíl od nemravných připomínek sem a tam mě opravdu baví. Doufejme, že je uvidíme ve skutečné síle, ale je třeba počítat ještě s několika epizodami.


» source: phoebejtonkin
» translated by: Me / lovely-phoebe
Copy with source!

Phoebe about The Originals

14. listopadu 2013 v 17:30 | Ronni*

PŘEDNASTAVENO
Phoebe byla při natáčení The Originals zastižena, aby poskytla videorozhovor týkající se právě tohoto seriálu. Na video se můžete podívat níže, ve zkratce tam povídá o unesení Hayley, Tylerovi, práci s Danielem Gilliesem (která je těžká, jelikož Phoebe rozesmívá), a také o jeho postavě Elijahovi. Dále se zmiňuje o tom, jaké je hrát dvaadvacetiletou těhotnou dívku, jak si užívá nošení falešného břicha (je to prý dobrá úchovna na mobil nebo brýle), a jaký je vztah mezi Hayley a Rebekou. Phoebe také prozradila, že brzy jejich nynější sídlo opustí, a přestěhují se jinam (bohužel se musí vzdát bazénu), a že Hayley nechce zůstat v okolí Marcela. Nakonec prozradí něco málo z příští epizody.


Phoebe about Sunday Mornings

10. listopadu 2013 v 13:38 | Ronni*

Nedávno jsem přidala fotky z photoshootu, který nafotila Alexandra Nataf. K tomuto focení poskytla Phoebe i rozhovor o nedělních ránech. Mluvila např. o tom co dělá, jakmile vstane, v kolik hodin vstává apod.
Pokud by se někdo chtěl ještě jednou podívat na fotky z tohoto photoshootu, najdete je ZDE.


V kolik hodin normálně vstáváš v neděli?
V 10 hodin.

Mé nedělní ráno zahrnuje...
Doma si udělám kávu, poté někam ráda chodím na brunch. Kdekoliv, kde si můžu sednout ven na slunce.

5 nejdůležitějších předmětů u postele:
1. Svíčka Diptyque
2. Kniha
3. Balzám na rty Lucas papaw
4. Krém na ruce
5. Sound machine (divné, že?)

Má snídaňová specialita je:
Muffiny! Jsem posedlá muffiny. Můj bývalý spolubydlící Mahaley mi řekl, jak je udělat. Tyto dělám pořád, a zmrazím je na zbytek týdne. Minulý týden jsem jich udělala asi 40. Kuchyně byla zóna pohromy!
Recept bude na www.phoebe-tonkin-eu.blog.cz.

Oblíbená snídaně do postele?
Domácí konopné latté a Vegemite na toastu.

Oblíbená místa na snídaně?
NYC - Umm… Butcher's Daughter?
Sydney - The Boat Shed at Balmoral Beach
LA - Hugo's nebo káva ze stánku naproti Laurel Canyon Country Store
Atlanta - Parish! Or R. Thomas.

Oblečení do postele se skládá z:
V zimě ráda nosím flanelová pyžama a v létě preferuji nošení, no.. ničeho.

Mé prostěradlo je vždy:
Bíle! Vždy a vždy bílé.

Jeden nebo dva polštáře?
6... haha.

Před spaním se musím ujistit, že..
Jsem si vyčistila zuby.

Nejlepší bavlněné základy na lenošení:
Bavlněná tílka Hanes z Kmartu nebo Bonds.

Ráda trávím soboty s..

Mými milovanými.


Phoebe Talks about Elijah and Hayley

9. listopadu 2013 v 15:31 | Ronni*
Phoe poskytla rohovor pro JustJaredJr, kde mluví o Hayley a Elijahovi. Dozvíme se i ostatní informaceo TO. Některé věci se už sice staly v posledním díle, rozhovor byl totiž poskytnut ještě před odvysíláním dílu "Fruit of hte Poisoned Tree" ale já neměla čas na překlad. Dozvíme se ale i spoustu jiných věcí. Mluví například i o Rebekah (Claire Holt). Myslím že to stojí za přečtení :)


JustJaredJr: Tak pojďme první mluvit o Elijahovi a Hayley. Nepochybně jsme viděli něco mezi nimi…

Phoebe: Myslím, že pro Hayley je teď hlavní prioritou její dítě. Nemyslím si, že opravdu hledá vztah. Navíc, Elijah dělá něco, co ona nikdy nezažila, je k ní uctivý, pečuje o ni a chrání ji. Myslím, že je to pro ni zajímavé, protože ona měla ve svém životě lidi, kteří s ní špatně zacházeli. Víte, její pěstouni ji vyhodili. Tak si nemyslím, že v současné době ji Elijah přitahuje romanticky, ale má k němu skutečnou úctu za ochranu jejího dítěte.

JJJ: Jako u většiny nových postav v The Vampire Diaries, Hayley získala napoprvé nějaké hatery. Máš pocit, že fanoušci ji mají více rádi v The Originals?

Phoebe: Určitě. Myslím, že to bylo těžké v The Vampire Diaries , protože je tam mnoho postav a získáte jen málo času u obrazovky pro zobrazení vašeho příběhu. Ale v této show je hodně času vysvětlit backstory a opravdu vidět Hayley jako charakter, a ne jen postavu, která tam jen dělá něco s ostatními. Ona vlastně má svou vlastní zápletku a myslím, že je důvod, proč ji teď lidé mají radši. Konečně se k ní dostávají a poznávají ji.
 
 

Reklama
Flag Counterod 1.5. 2014


© LOVELY-PHOEBE.BLOG.CZ
Kopíruj se zdrojem!