Srpen 2014

The Originals Season 2 - Official Description

31. srpna 2014 v 21:05 | Ronnie* |  The Originals: News & Spoilers
Oficiální popis druhé série The Originals od Buzzfeed.com

Druhá série najde naše hrdiny vyrovnávat se s novou vzniklou situací, s novými vlkodlaky kontrolujícími město a nesčetnými hrozbami, které všude číhají. Kromě toho, že Hayley a Klaus jsou schopni i podpálit zem, jen aby udělali New Orleans bezpečné pro jejich dceru Hope, mají i své vnitřní války. Zatímco se snaží vžít do skutečnosti, že je hybrid, Hayley pociťuje obrovskou vztek a depresi, poté co se musela rozloučit se svou dcerou a Klaus, který potřebuje svou sílu více než jindy předtím je oslabený, když začnou vlkodlaci používat měsíční prsteny s jeho krví. Elijah se ocitne izolován od jeho neklidné rodiny a je rozhodnut zničit Francescu a všechny vlkodlačí zrádce, čímž vytvoří dohodu s Marcelem a jeho novou upírskou komunitou. Přes všechno nebezpečí ve městě se Cami rozhodne znovu zaměřit na studium a prožívat svůj život tak jako předtím, než potkala Klause. Ale vlkodlaci ve čtvrti nejsou jedinými nepřáteli, které je třeba porazit, aby bylo New Orleans klidné.

Instagram #09

30. srpna 2014 v 12:05 | Ronnie* |  Instagram (@phoebejtonkin)

Mám tady další fotky z Instagramu. Není teď moc novinek, tak jsem ráda, že je Phoebe tak aktivní aspoň na Instagramu :) Tahle várka fotek je prostě, řekla bych všehochuť.
Jediné, co bych tak zviditelnila je, že stránka od Phoebe a Teresy Palmer yourzenlife.com má nyní i svůj Instagram, takže jej můžete sledovat.


LÉTO ✨

1~11.jpg

Staré dobré časy

2~11.jpg

Vynikající. #kalemecrazy @loveyourzenlife

3~11.jpg

The Influence - Interview

29. srpna 2014 v 16:30 | Ronnie* |  Interviews
Ze všeho u Phoebe Tonkin omdléváme. Z její planoucí záře, nakažlivého smíchu a nostalgické duše, která odpovídá její znamenité kráse. Nápadná 25-ti letá australanka se jako teenagerka přestěhovala z domu rodičů a udělala odvážný skok do států, když jí bylo raných 20 let.

Comic-Con 2014: TV Guide Yacht

29. srpna 2014 v 13:12 | Ronnie* |  The Originals: Other videos
Našla jsem další video z Comic-Conu. Tentorkáte z jachty od TVGuide Magazine. Ptali se na otázku Jaké jsou vaše rady na přežití Comic-Conu a herci z různých seriálů odpovídali.
Můžeme tam vidět také herce z The Vampire Diaries, Reign, Once Upon a Time a mnoho dalších.


Into The Gloss photoshoot

28. srpna 2014 v 18:30 | Ronnie* |  Gallery Updates

Phoebe tak, jako minulý rok opět nafotila photoshoot pro Into The Gloss. Na fotkách si můžete všimnou, že má opravdu hodně náušnic na uších. Opravdu tolik dírek nemá :D V tomhle photoshootu šlo hlavně o ty fake náušnice, piercingy a šperky.
Phoebe je tam tak krásná ♥ Má jednoduché líčení a sytě růžovou rtěnku.

Into_The_Goss_Fake_Your_Piercings_28202029.jpg Into_The_Goss_Fake_Your_Piercings_28201929.jpg Into_The_Goss_Fake_Your_Piercings_28201829.jpg Into_The_Goss_Fake_Your_Piercings_28201729.jpg Into_The_Goss_Fake_Your_Piercings_28201429.jpg
Photoshoots > 2014 > Into The Gloss [ 10x ]

Layout Version #08

28. srpna 2014 v 12:19 | Ronnie* |  Past Layouts
Od: Andie ~ andiegraphic | Datum: 27. 8. 2014 - ? | Náhled

Tento premade layout od Andie se mi vážně moc líbí, takže jsem neváhala a hned si ho vzala. Na tomto blogu je poprvé layout v takových tmavých barvách. Myslím, že tady naladil takovou příjemnou atmosféru :) Andie použila fotky z nového photoshootu pro The Influence.


Instagram #08

26. srpna 2014 v 23:09 | Ronnie* |  Instagram (@phoebejtonkin)

Mám tady další fotku z Instagramu. Jedna fotka je s Charlesem M. Davisem (Marcel) na natáčení The Originals, druhá s Phoebinou kamarádkou a na třetí fotce můj oblíbený pár ♥ Phoebe a Paul. Jim to spolu tak sluší!


Noční natáčení s tímto miláčkem @charlesMD 🌙 #theoriginals

1~10.jpg

Všechno nejlepší bébe x @thebabyghost

2~10.jpg

Zemědělský trh 💚 @paulvedere

3~10.jpg


Twitter #41

26. srpna 2014 v 10:25 | Ronnie* |  Twitter messages

Na konci května Phoebe na svoje Twitteru oznámila, že s ním končí a přesouvá se na Facebook, kvůli tomu, že se jí nelíbil a nebyla zvyklá na nový styl Twitteru. Občas ale něco retweetne, nebo i přidá vlastní tweet. Většinou jde o nějaké stránky a nebo důležité události, takže teď vše postupně doplňuji.Chci využít toto sociální média ke sdílení důležitých a inspirativních příspěvků a odkazů jako je tento mamamia.com.au/social/mums-wi... Chválím tě @Mamamia


#sexywesley vskutku.
Flag Counterod 1.5. 2014


© LOVELY-PHOEBE.BLOG.CZ
Kopíruj se zdrojem!