The Originals - Julie Plec & Michael Narducci Speak About The Crossover

5. listopadu 2013 v 20:05 | Ronni* |  The Originals: News & Spoilers
» zdroj: I-MF

Zrovna jsme se vrátili z promítání úterní epizody The Originals, která je nazvána ''Fruit of the Poisoned Tree.'' Po promítání, výkonní producenti seriálu, Julie Plec a Michael Narducci mluvili v místnosti plné novinářů o tom, co plánují pro show dál, a jedno z témat byl nadcházející 'přechod' s Vampire Diaries, kde Michael Trevino alias hybrid Tyler Lockwood si zajede do spin-off seriálu.

''Můžu říct, že tento přechod bude velmi brzy, odpoví pár otázek, a jedna z nich bude prvním kouskem k záhadě o ochrannářském vlkovi,'' prozrazuje Julie Plec. ''Taky to představí více otázek,'' Michael Narducci doplnil. ''Hodně věcí vyjde najevo, že tento přechod otřese základní dynamiku Původní rodiny, a taky uvidíme celý příběh, který ukáže, kde tento přechod je vede, zeměpisně, také co objeví, když už tam budou, takže je naplánováno hodně věcí, které budou představeny.'' řekl. Co se týče zeměpisu 'kde' věci poputují, Plec prozradila, že je to zátoka, ne Mystic Falls, kde se Hayley s Tylerem ocitnou.''Jedna z velkých věcí, na které se Hayley sama sebe tiše ptala, a celá věc, která ji na prvním místě do New Orleans zavedla, bylo pokusit se dostat odpovědi o její pokrevní linii: záhada o tom, co znamená znamínko na jejím rameni: Klaus ve Vampire Diaries ji navedl do New Orleans. To je něco, co tak nějak nakoplo celý tento zážitek.'' řekla Julie. ''Až se Tyler v tomto světě usadí, jednu z věcí, kterou nabídne, jsou odpovědi, více odpovědí, takže Hayley vezme na jedno místo v zátoce, kde začně chápat trochu z toho, odkud pochází.''


Jestli přemýšlíte, kdy by se tento Originals-Vampire Diaries přechod mohl odehrát, zdá se, že to pravděpodobně bude během listopadu. ''Jak už bylo řečeno, v našem programu to spadá na listopad. Jsem si docela jistá, že Tylera poprvé uvidíte, ještě než listopad skončí.'' potvrzuje Julie.
 


Komentáře

1 EW* EW* | Web | 5. listopadu 2013 v 21:37 | Reagovat

Ráda spřátelím :-)

2 ♥Tori♥//shows-nick.blog.cz ♥Tori♥//shows-nick.blog.cz | Web | 6. listopadu 2013 v 15:13 | Reagovat

pěkné:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counterod 1.5. 2014


© LOVELY-PHOEBE.BLOG.CZ
Kopíruj se zdrojem!