Phoebe Talks about Elijah and Hayley

9. listopadu 2013 v 15:31 | Ronni* |  Interviews
Phoe poskytla rohovor pro JustJaredJr, kde mluví o Hayley a Elijahovi. Dozvíme se i ostatní informaceo TO. Některé věci se už sice staly v posledním díle, rozhovor byl totiž poskytnut ještě před odvysíláním dílu "Fruit of hte Poisoned Tree" ale já neměla čas na překlad. Dozvíme se ale i spoustu jiných věcí. Mluví například i o Rebekah (Claire Holt). Myslím že to stojí za přečtení :)


JustJaredJr: Tak pojďme první mluvit o Elijahovi a Hayley. Nepochybně jsme viděli něco mezi nimi…

Phoebe: Myslím, že pro Hayley je teď hlavní prioritou její dítě. Nemyslím si, že opravdu hledá vztah. Navíc, Elijah dělá něco, co ona nikdy nezažila, je k ní uctivý, pečuje o ni a chrání ji. Myslím, že je to pro ni zajímavé, protože ona měla ve svém životě lidi, kteří s ní špatně zacházeli. Víte, její pěstouni ji vyhodili. Tak si nemyslím, že v současné době ji Elijah přitahuje romanticky, ale má k němu skutečnou úctu za ochranu jejího dítěte.

JJJ: Jako u většiny nových postav v The Vampire Diaries, Hayley získala napoprvé nějaké hatery. Máš pocit, že fanoušci ji mají více rádi v The Originals?

Phoebe: Určitě. Myslím, že to bylo těžké v The Vampire Diaries , protože je tam mnoho postav a získáte jen málo času u obrazovky pro zobrazení vašeho příběhu. Ale v této show je hodně času vysvětlit backstory a opravdu vidět Hayley jako charakter, a ne jen postavu, která tam jen dělá něco s ostatními. Ona vlastně má svou vlastní zápletku a myslím, že je důvod, proč ji teď lidé mají radši. Konečně se k ní dostávají a poznávají ji.JJJ: Souhlasím. Dozvíme se více o její rodině? To je vlastně jediný důvod, proč přišla do New Orleans.

Phoebe: Ano, právě začínáme točit, přesně zjistíte, co se stalo, odkud pochází, proč ji její rodiče vyhodili, proč ji i pěstouni vyhodili. Ona má opravdu zajímavou backstory, jen se do ní musíte ponořit.

JJJ: Máte ještě nějaké flashbacky(vzpomínky)?

Phoebe: Nemám, protože je to cesta, cesta zpět s upíry, ale doufám, že budeme dělat nějaké flashbacky ,kdy Hayley byla dítě a co se stalo s její rodinou. Myslím, že by bylo opravdu skvělé.

JJJ: Také milujeme rostoucí přátelství mezi Rebekah a Hayley.

Phoebe: Myslím, že obě dvě jsou velmi podobné a spoléhají na sebe a podporují se. Jsou to dvě ženy mezi těmito bláznivými třemi muži, alespoň v The Originals. Mají podobnou minulost. Obě měly těžké dětství. Mají problémy související s důvěrou, protože byly izolovány od svých rodin. Obě jsou velmi divoké. Líbí se mi, že nejdou proti sobě a jsou spolu v jakémsi týmu.

JJJ: Znáš Claire několik let. Jaké je ve skutečnosti mimo televizní obrazovku?

Phoebe: Je s ní opravdu zábava. Skoro se to zdá divné, ale teď už jsme si na to zvykly. Už jsme spolu hrály ve dvou televizních show. Je hodně legrace, a je pěkné mít u sebe někoho, když jste tak daleko od domova.

JJJ: Už si zdokonalila americký přízvuk se všemi těmito americkými rolemi. Je to jednodušší?

Phoebe: No, zejména je. Jsou k dispozici také další lidé z Austrálie, a pak Nový Zéland. Přísahám, že všichni v této show jsou ze zahraniční (směje se).

JJJ: Pravda! Tak co máš nejradši na hraní Hayley?

Phoebe: Líbí se mi, jak je divoká. Je to jako opak toho, jaká jsem já. Já jsem totiž plachá. Chtěla bych jít do kouta a brečet, než se s někým hádat (směje se). Ale líbí se mi, že Hayley, a to zejména s Klausem, který je děsivý, stála při něm.

JJJ: V tomto bláznivém nadpřirozeném světě to skoro vypadá, jako by byla ta nejnormálnější. Často se nachází ve vtipných situacích. Milujeme to.

Phoebe: I když je jednou z nadpřirozených postav, má nejvíce lidského charakteru ze všech, protože pořád nepochopila co tento svět je a proč je tady. Moc se mi líbí hrát tento její prvek.

JJJ: A jak jsi reagovala, když jsi zjistila, že se chystá otěhotnět?

Phoebe: Byla jsem šokována. Bylo to zrovna to poslední, co jsem si myslela, že bude hlavní v pilotním díle. Bylo to vzrušující.

JJJ: Takže Hayley bude v domu původních jen na chvíli?

Phoebe: V současné době tam je. Ale ven by se měla dostat brzy.

JJJ: Je jasné, že Marcel o Hayley neví. Dozví se o ní brzy?

Phoebe: Marcel rozhodně nemá rád vlkodlaky, takže nechceme, aby Marcel zjistil, že Hayley je nejen u původních v domě, ale že čeká hybridní dítě (směje se).

JJJ: Chceš říct, že se bude cítit ohrožen, když to zjistí?


Phoebe: Určitě. Marcel se cítí ohrožen čímkoliv, co může ohrozit jeho moc.


překlad: lovely-phoebe/ Kopíruj se zdrojem!
Za některé nedostatky se omlouvám.
 


Komentáře

1 © Tessie © Tessie | E-mail | Web | 9. listopadu 2013 v 15:45 | Reagovat

Moc ráda spřátelím. :) Jdu si tě hned zapsat :)

2 © Tessie © Tessie | E-mail | Web | 9. listopadu 2013 v 15:53 | Reagovat

Asi Elite, na affs se chodím podívat denně, ale je mi to jedno, kam si mě zařadíš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counterod 1.5. 2014


© LOVELY-PHOEBE.BLOG.CZ
Kopíruj se zdrojem!